Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практика в «Київмедпрепарат» (ТМ «Артеріум») - впевнені кроки до професійного майбутнього

Цікаво, захоплююче та пізнавально – так можна охарактеризувати проходження практики на підприємстві «Київмедпрепарат», яке спеціалізується на виготовленні антибактеріальних засобів та є одним з основних виробників продукції ТМ «Артеріум». Практику організувала кафедра біотехнології і мікробіології у співпраці  з компаніями «Артеріум» і «Київмедпрепарат».

Завдяки провідним фахівцям галузі, цінним практичним порадам, професійній підтримці, здобувачі-біотехнологи мали унікальну можливість систематизувати набуті знання протягом 4 років навчання та відчути справжню атмосферу виробництва.

Для нас було організовано цілий комплекс ініціатив, тому ми мали змогу поглянути на специфіку майбутньої професії з різних сторін. Спершу менеджер з навчання та розвитку персоналу «Київмедпрепарат», Катерина Покойовець (випускниця кафедри БТМ 2019 року), познайомила нас із підприємством, його історією, структурою та підрозділами. На цьому етапі практики, ми побували в цехах виробництва твердих та ін’єкційних форм – занурились у технологічні процеси, дізнались тонкощі виготовлення лікарських препаратів, зосередили увагу на критичних точках виробництва та ознайомились з методами контролю, які проводяться на всіх етапах життєвого циклу лікарських засобів, що є, безумовно, важливим фактором. Крім того, віртуально зазирнули в цех мʼяких лікарських форм, дослідний центр та аналітичну і технологічну лабораторії, детально розглянули принцип роботи сучасного обладнання, яке використовується на підприємстві.

Завдяки Марині Герасименко, менеджеру з навчання та розвитку персоналу «Артеріум», яка організувала для нас злагоджену та продуктивну роботу, нам вдалося познайомитися та поспілкуватися з прекрасними спеціалістами, що підготували для нас цінну інформацію та дали відповіді на всі питання. Експерт з GxP «Артеріум», Любов Красонощок, провела грунтовну лекцію з основ GxP – системи забезпечення якості лікарських засобів. Уповноважена особа з фармаконагляду «Київмедпрепарат», Римма Батталова, познайомила із системою фармаконагляду. Також ми мали змогу послухати від керівника служби інформаційних технологій, Юрія Вакуленка. Він розповів про те, яке місце займає ІТ сфера у функціонуванні фармацевтичного підприємства.

Менеджер з навчання та розвитку персоналу «Артеріум», Ігор Ключка (випускник кафедри БТМ 2020 року, а наразі здобувач ступеня освіти доктора філософії), розповів, що у компанії триває програма стажування студентів 3-4 курсів Arterium Intern Camp. Наразі о програми вже залучено більше 40 студентів різних університетів, зокрема Національного університету харчових технологій.

Новий набір на програму Arterium Intern Camp стартує вже у травні 2024 року. Студенти, які б хотіли в майбутньому здобути професійні навики завдяки участі в Arterium Intern Camp, можуть подати резюме на сайтах із пошуку роботи ( Work.ua, Robota.ua). Там віднайдете, запропоновані компанією вакансії для стажерів.

Висловлюємо щиру подяку колективам компаній «Артеріум» і «Київмедпрепарат», що радо зустріли нас, поділились величезним досвідом і багажем знань. Це неодмінно допоможе у майбутній професійній діяльності та карʼєрному зростанні. Адже фармкомпанії – це місце, де наука, сучасні технології та людська турбота переплітаються для створення найкращого продукту.

Здобувачі 4 курсу ОС «бакалавр» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Олександра ВАСИЛЬЄВА, Марія ПРОЦЕНКО, Анастасія ОНИЩЕНКО, Катерина ГВОЗДЕЦЬКА

Події у світлинах

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Практична підготовка очима студентів Практика в «Київмедпрепарат» (ТМ «Артеріум») - впевнені кроки до професійного майбутнього