Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

#Farmak_Lab-2024: одержання стерильних лікарських засобів – актуальна тема фармгалузі

АТ «Фармак» по праву вважається одним з лідерів фармацевтичної галузі. Підприємство використовує інноваційні технології, європейські стандарти якості, залучає до роботи висококласних фахівців, до 90% прибутку компанія інвестує у розвиток. Все обладнання на підприємстві від виробників ЄС, США.  Продуктовий портфель АТ «Фармак» налічує близько 400 найменувань лікарських засобів. Продукція компанії «Фармак» експортується в понад 50 країнах Європи – це країни ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії.

Компанія має представництва в Узбекистані, Казахстані, Киргизстані, В'єтнамі, Польщі та ОАЕ, а також маркетингові компанії в Чехії і Словаччині. Займається будівництвом заводу в Барселоні. У 2022 році «Фармак» визнано кращим роботодавцем за версією видання Forbes.

На думку керівництва АТ «Фармак» дуже важливо, аби молодь розуміла, завдяки чому було досягнуто такі результати й що допомагає Компанії вже багато років поспіль утримувати лідерські позиції. Саме тому Службою директора з персоналу в далекому 2017 році було створено освітній проєкт #Farmak_Lab, в рамках якого, кращі експерти діляться зі здобувачами та викладачами профільних ЗВО знаннями, практичним досвідом та висвітлюють актуальні теми фармацевтичної галузі.

Цієї весни за гарною традицією зразкове високотехнологічне підприємство запропонувало нашим здобувачам освітньої програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» та освітньої програми «Промислова та фармацевтична біотехнологія» долучитися до #Farmak_Lab. Честь представляти наш університет випала магістрантам 1 року навчання Анастасії Охмакевич, Уляні Ткаченко та Олексію Ющенку, а також здобувачам освітнього ступеня «бакалавр» – Олександрі Васильєвій, Марії Проценко, Олександрі Соколовій, Олегу Висоцькому та Максиму Клименку. Супроводжувала здобувачів-біотехнологів асистент кафедри Тетяна Сулейко.

На підприємстві ними опікувалася Віталія Красуля, старший фахівець відділу підбору та адаптації персоналу, яка зустріла здобувачів на прохідній, супроводила в навчальний клас та розповіла учасникам зустрічі про те, які можливості та перспективи відкриваються перед молодими фахівцями у «Фармак». Основна ж частина заходу була присвячена лекції на тему «Особливості одержання стерильних лікарських засобів» від Наталії Шибецької, начальника сектору валідаційної відповідності.

Наші юні біотехнологи радо поділилися своїми враженнями. Далі пряма мова здобувачів.

Клименко Максим, БТ-2-1: «Дуже сподобався захід «#Farmak_Lab». Спікер, Віталія Красуля, розповіла нам про цінності, основні напрямки виробництва лікарських засобів, досягнення компанії, її експортну потужність, про великий інвестиційний потік до створення нових ЛЗ, доступні освітні проєкти для студентів («Школа Молодого науковця», «Farmak_Lab», Хакатон «Farmak Science start», «Chempro»), а також кар’єрні перспективи випускника ВНЗ та надала поради, як підготуватися до співбесіди.

Далі захід продовжила Наталія Шибецька. Вона провела цікаву лекцію про вимоги до стерильного виробництва, де ми детально розбирали та аналізували підбір способів стерилізації, застосування інноваційної технології наповнення Blow-Fill-Seal, причини контамінації під час виробництва і процес валідації асептичного процесу. Наприкінці лекції, здобувачі могли задати свої запитання представнику компанії та отримати на них вичерпні відповіді. Найактивніших студентів та усіх слухачів було нагороджено цінними призами, сертифікатами та фірмовими подарунками компанії.»

Охмакевич Анастасія, ПФБ-1-1М:  «Під час заходу «#Farmak_Lab» ми послухали коротку розповідь про компанію від Віталії Красулі, старшого фахівця відділу підбору та адаптації персоналу, та лекцію на тему «Особливості одержання стерильних лікарських засобів» від Наталії Шибецької. Ми переконалися, що матеріал університетських дисциплін «Промислова технологія лікарських засобів», «Нормативне забезпечення біотехнологічних виробництв», а також «Проєктування фармацевтичних біотехнологій» є дійсно актуальним та базовим для подальшого розуміння технологій виготовлення ліків в асептичних умовах або з фінішною стерилізацією, а також валідації цих процесів. Я дуже вдячна компанії «Фармак» за чудову можливість поспілкуватись, дізнатись нову інформацію, отримати вичерпні відповіді на запитання та класні подарунки.»

Наостанок учасникам заходу були вручені сертифікати та подарунки з логотипом підприємства. Наші здобувачі та викладачі дуже вдячні співробітникам АТ «Фармак» за надану можливість вкотре взяти участь в освітньому проєкті #Farmak_Lab та відвідати високотехнологічне підприємство українського фармацевтичного виробництва!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Стейкхолдери Взаємодія зі стейкхолдерами #Farmak_Lab-2024: одержання стерильних лікарських засобів – актуальна тема фармгалузі