Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Карантин із користю: участь в онлайн майстер-класах

Уже майже два місяці триває карантин в Україні та в усьому світі у зв’язку зі стрімким поширенням інфекційного штаму коронавірусу SARS-CoV-2. Учні шкіл та студенти вишів переведені на дистанційне навчання. Саме тому цей час необхіно провести з користю.

ТОВ «Triglav international» (стратегічний партнер Корпорації «Артеріум») 25 березня 2020 р. запропонувало студентам-біотехнологам прийняти участь у безкоштовних онлайн майстер-класах. Для цього необхідно було заповнити Google форму: внести необхідні дані про себе та відмітити захід, у якому бажаєш прийняти дистанційну участь.

Упродовж двох тижнів з 25 березня по 10 квітня студенти кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ прийняли участь у дев’яти різних онлайн-заходах.

Першим був майстер-клас «Як використовувати час карантину з користю?», який провів Євген Куджоян. Під час прямої трансляції учасники вебінару розглянули наступні питання: Що таке карантин з точки зору ефективності? Як можна зрозуміти, що карантин пройшов успішно? Як кожен з Вас використовує цей час? Чого варто уникати? Який алгоритм розвитку може бути ефективним? Своїми враженнями від даного заходу поділились магістранти та бакалаври кафедри.

Ольга Назарук провела вебінар на тему «Як боротися зі стресом в умовах невизначеності?». Студенти, які прийняли участь, дізнались, що стрес виникає не лише в неприємних ситуаціях. Виявляється існує таке поняття як позитивний стрес, тобто стрес від приємних і радісних новин. Також були розглянуті питання: Що таке стрес? Які його прояви і причини? Як ми можемо справлятися зі стресом? Яка специфіка стресу в умовах невизначеності?

«Емоції: вороги чи помічники?» – наступний дистанційний захід, ведучою якого була Тетяна Ковтонюк. Всі, хто прийняв участь, дізнались багато нового і цікавого, зокрема, навчились читати емоції, дізнались як і хто створив тест на визначення коефіцієнта емоційності, дізнались про прийоми для кращого керування емоціями, відкрили для себе таку річ, як емоційний щоденник та дізнались як можна приборкувати небажані емоції.

У вигляді онлайн-дискусії відбувся вебінар на тему «Онлайн комунікації», який вів Євген Куджоян. Учасники дізнались чим класична комунікація відрізняється від онлайн комунікації; які підводні камені та які можливості онлайн комунікації; як ця навичка може бути корисною в майбутньому.

Тренер Євген Куджоян також був спікером вебінару «Відкритий діалог про комунікації». Захід проходив у формі постійного діалогу між учасниками та тренером. Студенти отримали відповіді на наступні питання: Як під час спілкування онлайн повідомити учаснику, що з ним нецікаво? На що найбільше звертають увагу роботодавці при перегляді акаунту в LinkedIn і як його правильно вести? Як покращити сприйняття інформації під час дистанційного навчання? Як зібрати концентрацію великої групи людей в живому спілкуванні?

Експерт з GxP Корпорації «Артеріум» Любов Краснощок провела майстер-клас «GMP, особливості виробництва». Присутні дізнались всі аспекти GMP: від документації до впровадження у практику. Адже саме протоколи та норми GMP дозволяють отримати на виході якісний продукт. Студенти дізнались практично все про виробництво лікарських препаратів та як повинно функціонувати підприємство згідно вимог GMP.

Учасники дистанційного заходу «Конфлікт? Відмінно! Давайте розбиратися!» дізнались про структуру конфлікту, його етапи та шляхи вирішення конфліктної ситуації. А провела майстер-клас уже відома студентам тренерка Тетяна Ковтонюк.

Менеджер з навчання та розвитку персоналу Юлія Старікова провела вебінар «Етика ділового спілкування». Учасники розглянули поняття етики і комунікації, їх взаємозв’язок та залежність; обмеження і бар’єри у комунікації, які спричиняють непорозуміння між людьми, а також отримали рекомендації щодо їх усунення та налагодження етичного спілкування.

Заключним був онлайн майстер-клас «Прийняття рішень», який знову вела Тетяна Ковтонюк. Цей вебінар допоміг учасникам розібратись в собі, в своїй системі цінностей, розставити пріоритети та в майбутньому приймати обдумане, зважене та найбільш вигідне для себе рішення.

Студенти та викладачі кафедри дуже вдячні тренерам, а також керівництву Корпорації «Артеріум» та LLC «Triglav international» за можливість прийняти участь у даних онлайн-заходах!

Оксана Скроцька, доцент кафедри БТМ

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка