Про це наші студенти-першокурсники дізнаються, вивчаючи дисципліну «Вступ до фаху». Маючи поняття про біотехнологічний процес, здобувачі більше починають розуміти, для чого ми вивчаємо в університеті цілий блок хімічних дисциплін, фізику, інформатику, процеси та апарати виробництв, основи комп’ютерного програмування, вищу математику. Адже без базових знань з цих дисциплін складно буде організувати біотехнологічне виробництво, розуміти питання утилізації відходів біотехнологічними способами і на кінець одержання лікарського засобу чи харчового продукту за допомогою біотехнологічних прийомів.
Своїми враження і пропозиціями ділиться Катерина Овчаренко, студентка групи БТ-1-1: «Завдяки цій лекції трохи прийшла ясність щодо біотехнологій загалом. Мені та моїй групі було дуже цікаво почути, що собою являють біотехнології, як практично реалізовується біотехнологічний процес, і ким ми потім зможемо працювати. Особливо цікаво було почути про технологію виготовлення антибіотиків, побачити схему, основні стадії, як все це працює та, звісно, основні етапи виділення продукту.
Також особисто мені сподобалось, що на лекції піднялась тема екології, зокрема утилізації відходів. Оскільки не рідко люди забувають про екологію, а це, насправді, дуже важливо. І я хотіла б побільше дізнатися про організацію виробництва, наприклад, через онлайн екскурсії на виробництво, думаю всім було б цікаво. Як староста, залучила б туди більшість людей з своєї групи.
Ще нам цікаво було би послухати лекцію з фахівцем щодо ораторського мистецтва, хоча це не зовсім стосується спеціальності. Проте, ми вважаємо, що карантинні умови не повною мірою дозволяють нам висловлювати свої думки, виступати, а це знадобиться нам не тільки у навчанні, але у подальшій роботі».
Звичайно думка наших студентів є важливою для вдосконалення їх навчання, тому ми найближчим часом долучимося разом із здобувачами до on-line екскурсії, які проводить ФФ «Дарниця» та організуємо лекцію з риторики.