Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Про якість та безпечність харчових продуктів…

Ще одна подія відбулась цього тижня на кафедрі біотехнології і мікробіології – доцент кафедри Слободян Ольга Петрівна провела відкриту лекцію на тему «Забезпечення якості та безпечності харчових продуктів» з дисципліни «Біобезпека та якість продуктів харчування» для здобувачів – магістрів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».

Лектор із використанням мультимедійної презентації вичерпно і цікаво подала матеріал про законодавчі вимоги до безпечності та якості харчових продуктів, мікробіологічні та фізико-хімічні ризики їх забруднення, основні методи оцінки харчових продуктів.

Харчування завжди було найвагомішим чинником, який впливає на стан здоров’я людини. Проблеми «харчування і здоров’я», «харчування і хвороби» тісно взаємопов’язані. Що таке якісний харчовий продукт? Чи безпечний продукт? Яким виробникам ринку харчової продукції можна довіряти? Ці та інші питання стали предметом обговорення студентів і присутніх – зав. кафедри біотехнології і мікробіології професора Пирог Тетяни Павлівни та викладачів кафедри.

Лекція виявилася цікавою і пізнавальною для студентів, а колеги-викладачі та фахівець навчально-методичного управління університету Алла Володимирівна Оскілко оцінили науково-методичний рівень лектора та побажали наснаги у професійній діяльності.

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка