Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Профорієнтація он-лайн: останній зимовий OPEN DAY

В останні вихідні зими хтось поспішав насолодитись вже відчутними подихами весни, а профорієнтаційна команда факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) провела черговий «OPEN DAY» в онлайн-форматі. Тобто ще частина майбутніх абітурієнтів мала нагоду ближче познайомитись з факультетом та перевагами навчання за запропонованими спеціальностями саме у нашому університеті.

З умовами прийому на навчанння для здобуття вищої освіти у 2021 році майбутніх вступників познайомила декан факультету біотехнології та екологічного контролю – Наталія Миколаївна Грегірчак. Вона наголосила, що підготовку фахівців-біотехнологів здійснюють досвідчені викладачі, які мають великий практичний досвід в галузі. Було також зазначено, що матеріально-технічна база в НУХТі одна з найкращих в Україні і є одним з факторів, які забезпечують підготовку висококваліфікованих фахівців, конкурентноздатних на ринку праці.

У заході вже традиційно приймали участь викладачі і активні здобувачі випускових кафедр факультету. Так від кафедри біотехнології та мікробіології були присутні доцент Світлана Тетеріна та асистент Віктор Удимович, а також здобувачі першого курсу Катерина Гвоздецька, Єлизавета Дон та магістрантка 1-го курсу Анна Ярова.

Наші здобувачі залюбки поділилися зі старшокласниками враженнями від опанування фахових дисциплін, можливостей реалізації себе як особистості у різних сферах життя, а також зауважили, що БТЕК – це велика дружня родина, в якій всі допомагають один одному і підтримують у складних ситуаціях. Гості заходу дізнались про всі особливості та переваги навчання, а також отримали відповіді на всі запитання.

Отже, ми сподіваємося, що цей профорієнтаційний захід допоможе майбутнім вступникам усвідомлено визначитися з вибором майбутньої професії. Бажаємо абітурієнтам успішного вступу на омріяну спеціальність, подальших звершень, творчих злетів і перемог!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка