Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Стартували! Вітаємо перших бакалаврів–біотехнологів 2019!

Чому так відбувається, що цей день в одночас є і найочікуванішим, і найстрашнішим для більшості студентів? Тому що тут вирують емоції та почуття! Невже ми почуємо це бажане «присвоїти кваліфікацію бакалавр»? А хіба дарма ми 4 роки гризли граніт науки? НІ!, і це сталося – МИ – БАКАЛАВРИ!

6 червня на кафедрі біотехнології і мікробіології розпочалися захисти бакалаврів-біотехнологів. Зі вступним словом виступили завідувач кафедри Тетяна Пирог та декан факультету БТЕК Наталія Грегірчак. Вони побажали присутнім успішних захистів, а також показати свої вміння, знання і навички.

Екзаменаційна комісія у складі доцентів Оксани Скроцької та Юрія Пенчука під головуванням професора Тетяни Пирог розпочала роботу.

Першими на захист власних знань стали семеро щасливчиків. Керівники в залі захисту тримають під партами кулачки за своїх підопічних, а сміливі горобчики-студенти пускаються в бій!

Відкривав захисти Юрій Білецький – відомий на факультеті активіст культурно-масового та спортивного життя, а також володар титулу «Віце-Містер НУХТ-2018». Юрій подякував викладачам кафедри БТМ, які впродовж 4 років безупинно передавали свої знання та заохочували їх засвоювати.

Представлені роботи біотехнологів були різноплановими: одержання ацетону культивуванням Clostridium acetobutylicum; культивування Bacillus subtilis для одержання вітаміну К2; одержання 2,3-бутандіолу культивуванням Klebsiella pneumonia; виробництво біологічно активної добавки на основі Bacillus subtilis УКМ В-5020; біосинтез курдлану Alcaligenes faecalis; культивування Streptomyces hygroscopicus для одержання Валідаміцину та виробництво ціанкобаламіну культивуванням Pseudomonas denitrificans.

Було дуже приємно, що більшість робіт рецензували наші випускники-біотехнологи, зокрема – Анатолій Цимбал (інженер-технологі І категорії компанії UNItechnology), Вікторія Стойко (cтарший мікробіолог Біологічної лабораторії відділу контролю якості АТ «Київмедпрепарат»), Віктор Борцюх (інженер-технолог групи управління регламентного відділу технологічної розробки дослідного центру АТ «Київський вітамінний завод»).

За результатами захистів всі студенти отримали позитивні оцінки. Виснажені та щасливі вони захистили свої знання! Тож початок покладено!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка