Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Студенти на один день: «Чарівна пліснява»

«Як обрати майбутню спеціальність?» – це питання, на яке дуже важко відповісти не лише школярам, але й навіть їх батькам. Інколи буває дуже важко зрозуміти, що насправді представляє майбутня спеціальність і де в майбутньому буде працювати випускник вищого навчального закладу. Телебачення та Internet дають величезну кількість різнопланової інформації, яку важко осягнути. Але, як каже народна мудрість: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!». Таку змогу отримали школярі в період канікул.

31 жовтня учні ліцею «Наукова зміна», ЗОШ №138, ліцею 293 та гімназії МПУ ім. Драгоманова завітали на кафедру біотехнології і мікробіології в рамках «Днів гостинності».

Школярі не лише відвідали лабораторну роботу з дисципліни «Загальна біотехнологія», але й прийняли безпосередню участь у виконанні роботи разом із студентами третього курсу. Лабораторна робота була присвячена виділенню та перевірці активності ферментів, які були синтезовані пліснявим грибом Aspergillus oryzae, вирощеному на сипкому поживному середовищі. Також учні самостійно приготували рідкі поживні середовища для культивування бактерій та засіяли їх в стерильному мікробіологічному боксі.

Щирі посмішки і зацікавлені погляди школярів найяскравіше ілюстрували їх відчуття у ролі студентів-біотехнологів, тож будемо чекати їх вже в ролі наших студентів!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка