Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Студенти у ролі викладача – завдання непросте

При вступі у магістратуру студентам кафедри біотехнології і мікробіології, буває, здається, що нарешті можна буде трохи розслабитися і відпочити від безперервної навчальної гонки, якою були 4 роки бакалаврату. Дзуськи! З перших же тижнів навчання студенти розуміють, як вони помилялися. Підготовка до лекцій, семінарів та написання статей звалюються повною мірою на бідні голови студентів. А також викладачі не впускають можливості урізноманітнити навчальний процес шляхом додавання нових «цікавинок» у домашні завдання.

Кажуть, що талановиті люди талановиті в усьому. Це стосується і наших біотехнологів. Інженери-науковці повинні володіти не тільки професійними навичками, вміннями роботи в лабораторії, аналітичним та логічним мисленням, а повинні так само мати розвинену уяву й хист до виконання творчих завдань. Крім того, деяким студентам після магістратури щастить поступити до аспірантури і в подальшому стати майстерними викладачами, котрі передають свої знання до світлих голів новоспечених студентів. Отже, наші магістранти вже зараз мають здобувати навички проведення лекцій, адже колись вони можуть стати в нагоді.

Досягти даної цілі біотехнологам допомагає доцент кафедри біотехнології і мікробіології Скроцька Оксана Ігорівна! Так, вона довірила трьом студентам І курсу магістратури спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» спеціалізації «Фармацевтична біотехнологія» – Герштману Артему, Гаврилкіній Дар’ї та Лазебнику Владиславу – спробувати себе у ролі викладача і провести лекцію з предмету «Технологія косметичних лікарських засобів» на тему «Захворювання шкіри та способи їх лікування або попередження за допомогою косметичних лікарських засобів».

Сказати, що троє «лекторів» відмінно впорались із завданням – це не сказати нічого! Для проведення лекції вони підготували презентацію, відеоматеріали та невелику гру, яка повинна була допомогти студентам-слухачам засвоїти матеріал лекції. Спочатку студенти презентували відео, де було детально охарактеризовано будову і структуру шарів шкіри, потім обговорили функції шкіри (їх аж 9) і порівняли 4 основні типи шкіри. Також було проаналізовано захворювання шкіри та способи їх лікування і профілактики саме за допомогою косметичних лікарських засобів, а не тільки медичних. В кінці пари студенти поділились на дві команди та зіграли в гру «Alias», слова для якої були складені за тематикою лекції. У грі навіть взяла участь сама Оксана Ігорівна!

Отже, лекція пройшла вдало! Студенти-лектори були дуже задоволені, адже отриманий досвід публічного виступу допоможе їм у майбутньому – при презентації курсової чи дипломної роботи, а також під час виступу на практичному занятті чи конференції. Тож бажаємо успіху нашим студентам! Вперед, до нових звершень!

Події у світлинах

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка