Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Трудові будні аспірантів нашої кафедри та учасників гуртка «BIOTECH»

Вже давно не таємниця, що на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ працюють як викладачі, так і аспіранти, які на всі 100 % віддають себе своїй справі. Та й сучасний світ вимагає спеціалістів, які здатні та мають бажання завжди розвиватися, рухатися вперед до поставленої мети. Адже головна запорука успіху будь-якого проекту, роботи та й підприємства в загальному – осягнення нових горизонтів, які недосяжні іншим.

Аспіранти нашої кафедри та члени наукового гуртка «BIOTECH» Інга Сидор (Савенко) та Микола Івахнюк (науковий керівник – д.б.н, проф., Пирог Т.П.) підтримують сучасні тенденції та розвивають себе в різних напрямках. Так, вже як рік, Інга підкорила одне з найпотужніших фармацевтичних підприємств західної України – ТОВ «Тернофарм», де після багатогодинної співбесіди, на якій перевіряли знання з біохімії, аналітичної хімії, мікробіології та технології промислового виробництва лікарських засобів, Інзі було запропоновано посаду технолога. Проте, маючи значний багаж професійних знань з університету та здатність миттєво вчитися новому, на цій посаді Інга довго не затрималася, і вже через півроку сумлінної праці піднялася по кар’єрній сходині на один щабель вище – переведена на посаду інженера-технолога технологічного відділу центральної заводської лабораторії, в обов’язки якого входить не тільки розробка технологічної документації, а й проведення контрольних завантажень на виробництві і постійний контроль за дотриманням працівниками вимог належної виробничої практики (GMP) при виробництві твердих лікарських форм.

Після півторарічної якісної роботи на виробництві ПАТ «Фармак», Миколі було запропоновано посаду інженера з розробки технологічної документації, що передбачає розробку технологічних регламентів. На співбесіді було поставлено ряд питань стосовно GMP та його додатків (ICH Q), технології лікарських засобів та їх реєстрації, що не склало жодних труднощів, адже все це було пройдено ще за студентських років.

Таким чином, наші аспіранти починають розвивати себе в новому для них напрямку, при цьому ні на мить не перестають робити свій вклад в життя гуртка «BIOTECH». Робота над дослідами «кипить», продовжується публікація ряду нових статей та тез та попереду багато ідей, які потрібно втілити в життя.

Тож студентам радимо брати максимум знань, що їм пропонують в нашому університеті, адже щоб стати справжнім професіоналом у своїй спеціальності необхідно володіти наполегливістю, витримкою і бажанням досягати вершини науки! Вчіться студенти і будьте дійсно спеціалістами обраної Вами професії!

 

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка