Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«Юрія-Фарм»

Голубєв Павло Костянтинович

У 2018 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломну роботу на тему «Вплив наночасток діоксиду церію на біологічну активність гамма інтерферону» виконав під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької Оксани Ігорівни та к.б.н. Жолобак Надії Михайлівни (с.н.с. відділу проблем інтерферонів і імуномодуляторів Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України).

З 2018 року працює у ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ», нині  (листопад 2023 р.) -  на посаді інженера-технолога відділу розробки перспективного портфелю.

Навчається в НУХТ за ОНП "доктор філософії" за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Шкут Олександра Олексіївна

У 2018 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Детоксикуючий засіб дефероксамін для терапії розсіяного склерозу» виконала під керівництвом к.т.н. Стабнікова Віктора Петровича.

З березня 2017 року працювала інженером-технологом наукового центру, нині (листопад 2022 р.) – провідний фахівець з регуляторної експертизи медичних виробів фармацевтичної компанії «Юрія-Фарм».

Скажіть, будь-ласка, в чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Як інженер-технолог наукового центру я займаюсь розробкою нових продуктів. Так склалося, що я працюю у відділі розробки гіалуронової кислоти і займаюся розробкою медичних виробів на її основі – редермалізантів, біоревіталізантів, ін’єкційних імплантатів та ін. Ця робота зовсім нелегка, адже процес створення продукту включає у себе дуже багато стадій – від формування ідеї продукту до трансферу технології на виробництво, і потребує постійного поглиблення знань та опанування нових навичок.

Лутчин Ірина Андріївна

У 2017 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Дипломну роботу на тему «Досягнення біотехнології в розробці протиракових вакцин» виконала під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П.

Нині (березень 2017 р.) працює у фармацевтичній компанії «Юрія-фарм» на посаді менеджера з адміністративної діяльності Департаменту R&D.

 Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Після І року магістратури я розпочала пошуки роботи. Склавши резюме, я відправила його у різні фармацевтичні компанії. Першою відгукнулася «Юрія-фарм», після співбесіди я радо прийняла пропозицію про працевлаштування і з 2016 р. працюю у даній компанії на посаді менеджера з адміністративної діяльності Департаменту R&D.

Політун Анна Володимирівна

У 2013 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему « Виробництво Д вакцини адсорбованої протидифтерійної»  виконана під керівництвом доц. Стабнікова В.П.

Починаючи з серпня 2013 року працює на посаді менеджера відділу реєстрації ТОВ «Юрія-Фарм».

 

Анна, що змінилося у Вашому житті після закінчення університету?

Після закінчення університету я перейшла на новий і, мабуть, складний для кожного випускника вишу етап в житті. Адже потрібно було визначитись, що робити далі, який шлях обрати? Оскільки, не маючи досвіду за плечима, важко влаштуватись на роботу. Але знання, здобуті в університеті, були тим скарбом, який допоміг знайти гідне робоче місце. Нині я маю справу зі схожою документацією, яку ще рік тому сама розробляла для написання дипломного проекту.

Приємно було прийти на роботу в перший день і зрозуміти, що все це знайоме, що ми все це вчили.

Чи вплинуло студентське життя на формування Вашої особистості? 

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: «Юрія-Фарм»