З 10 квітня у Національному університеті харчових технологій розпочинається хоч вже і традиційна, але від того не менш відповідальна для кафедри біотехнології і мікробіології, подія – ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з біотехнології. Цього року олімпіада носить особливий статус, оскільки її проведення присвячено знаменній події – 135-річчю заснування Національного університету харчових технологій. Організаційний комітет олімпіади і студенти кафедри довго й ретельно готувалися, щоб і цього року захід пройшов, як завжди, «на найвищому рівні».
Всеукраїнська олімпіада з біотехнології щорічно збирає кращих біотехнологів з усієї України. Не виключенням став і нинішній рік. Заявки для участі подали команди юних знавців біотехнології з 16 вищих навчальних закладів України. Географія учасників представлена дуже широко. Позмагатися за звання кращого біотехнолога України прибули студенти: Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, Миколаївського національного аграрного університету, Національного авіаційного університету (м. Київ), Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Одеського національного університету ім. Мечникова, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Національного фармацевтичного університету (м. Харків), Українського державного хіміко-технологічного університету (м. Дніпро), Харківської державної зооветеринарної академії, Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Київського національного університету технологій та дизайну, Ужгородського національного університету, Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара ну і, звісно, команда найкращих біотехнологів НУХТ у складі: Світлани Бондарук, Віталія Гриненка та Юлії Лазюки.
Команди-учасники почали прибувати вже з самого ранку. Процедура реєстрації, така нібито рутинна, була організована творчо: учасники олімпіади мали змогу відпочити з дороги і поспілкуватися у неформальній атмосфері під час кава-брейку та зробити яскраві фото на пам’ять, зокрема селфі з талісманом факультету БТЕК – Біозавриком.
Для організації дозвілля учасників олімпіади продумано ряд цікавих і пізнавальних заходів: екскурсії на провідні фармацевтичні підприємства м. Києва – ПАТ «Фармак» та ПрАТ «Індар», Водно-інформаційний центр, а також цікава пішохідна екскурсія містом.
Ми щиро раді вітати учасників олімпіади і вельмишановних членів конкурсного журі і бажаємо усім успішної роботи і омріяних перемог!