Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

87 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті»: робота постерної сесії секції «Біотехнологія і мікробіологія»

15-16 квітня 2021 р. у Національному університеті харчових технологій у режимі відеоконференції відбудеться 87 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», у якій візьмуть участь молоді науковці з України, Румунії, Білорусі, Молдови, Болгарії та інших країн.

З 6 квітня розпочала свою роботу постерна сесія нашої секції – «Біотехнологія і мікробіологія». Здобувачі І-ІІІ рівнів вищої освіти кафедри біотехнології і мікробіології, активні учасники студентського наукового гуртка «Biotech» представили стендові доповіді. Їхня тематика охоплює широке коло питань сучасних біотехнологій, а також особливостей одержання різних субстанцій, які отримують з використанням мікроорганізмів і у подальшому використовують для виготовлення лікарських засобів.

Постери учасників секції «Біотехнологія і мікробіологія» також оприлюднені на сторінці кафедри біотехнології і мікробіології у Facebook. Пропонуємо усім бажаючим долучитись до обговорення постерів і ставити питання авторам у коментарях.

Варто підкреслити, що нині кожний молодий науковець має унікальну можливість встигнути взяти участь у постерній сесії. До 14 квітня свою стендову доповідь можна надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «Стендова доповідь 87». Постери будуть добавлені на сторінку постерної сесії кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, а також сторінку кафедри у Facebook.

Автори найкращих постерів будуть нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів.

Вітаємо учасників конференції та бажаємо їм подальшої плідної роботи, творчої наснаги і наукових здобутків!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка