Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Довгоочікувана мить!

У кожного студента протягом всього навчання є тривалі вечори підготовки, цікаві та пізнавальні лекційні та лабораторні заняття, що зрештою завершуються, і це саме та мить, на яку очікує кожен студент протягом навчання. Це – захист своєї кваліфікаційної дипломної роботи!

10 лютого на кафедрі біотехнології і мікробіології розпочалися захисти бакалаврів-біотехнологів заочної форми навчання. Зі своїм вступним словом виступив голова екзаменаційної комісії, доктор технічних наук Віктор Стабніков. Віктор Петрович побажав всім присутнім успішних захистів, а також закликав виступаючих продемонструвати свої вміння та знання, що були здобуті протягом 4,5 років навчання.

Екзаменаційна комісія у складі доцентів Вікторії Красінько, Світлани Тетеріної та Юрія Карлаша під головуванням професора Віктора Стабнікова розпочала свою клопітку роботу.

Представлені роботи майбутніх біотехнологів були різноплановими: Одержання ксантану культивуванням Xanthomonas campestris, Біосинтез поліміксину Bacillus polymyxa, Одержання етаполану культивуванням Acinetobacter sp., Культивування Aspergillus foetidus для виробництва пектофоетидину, Одержання L-аспарагінази культивуванням Erwinia carotovora, Культивування Streptococcus thermophilus з метою використання у складі заквашувальних композицій, Біосинтез ністатину Streptomyces noursei

Було дуже приємно, що наші студенти-біотехнологи вже працюють на провідних фармацевтичних підприємствах України:

- Сергій Чумак - бактеріолог сектору моніторингу чистих середовищ АТ «Фармак»;

- Сергій Катеринчук - апаратник змішування цеху №4 твердих лікарських форм АТ «Фармак»;

- Анастасія Бутенко - лаборант-ембріолог медичного центру «Аподемічний»;

- Яна Мосійчук - мікробіолог ТОВ «Стада Україна».

За результатами захистів всі студенти отримали позитивні оцінки. Виснажені та щасливі вони захистили свої знання! Тож початок покладено!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка