Починаючи з ІІІ курсу, студенти кафедри біотехнології і мікробіології розпочинають виконувати науково-дослідні роботи на базі науково-дослідних інститутів, а також у лабораторії біотехнології нашої кафедри. Цей рік також розпочався з розподілу студентів, які виявили зацікавленість і бажання здійснювати наукові дослідження у царині біотехнології.
Кафедра біотехнології і мікробіології НУХТ. Андрій Вороненко, Максим Зеленко, Даша Андрейко, Марина Зикова, Катерина Зусько, Олена Шулімова, Олександра Шкут, Ольга Бородіна розпочнуть виконувати наукові дослідження на базі біотехнологічної лабораторії нашої кафедри під керівництвом професора Пирог Т.П., доцентів Грегірчак Н.М., Лич І.В., Тетеріної С.М., Скроцької О.І.