Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Кульмінація: півтора роки навчання в магістратурі завершуються успішним захистом кваліфікаційної роботи!

17-18 лютого на кафедрі біотехнології і мікробіології відбулися завершальні Zoom-конференції, присвячені захистам магістерських робіт студентами заочної форми навчання спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньо-професійних програм «Промислова біотехнологія» та «Фармацевтична біотехнологія».

Екзаменаційна комісія у вже звичному складі заслухала доповіді 16 здобувачів заочної форми навчання. Тематика кваліфікаційних робіт різноплановою та достатньо актуальною. Більшість здобувачів виконували інженерні роботи, присвячені виробництву ферментних препаратів, антибіотиків (в т.ч. протипухлинних), пробіотиків, амінокислот тощо. Але приємно відмітити, що деякі здобувачі заочної форми навчання виконували кваліфікаційні роботи на базі провідних фармацевтичних підприємств, зокрема «Фармацевтичної фірми «Дарниця» та АТ «Фармак», а також Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Комісія була приємно вражена захистами Наталії Муляренко та Анастасії Себельдіної. Кваліфікаційна робота першої була присвячена актинобактеріям роду Streptomyces (керівник – доцент Олена Стабнікова). Наталія вже зараз працює менеджером з управління невідповідною продукцією департаменту якості АТ «Київмедпрепарат» і, надихнувшись глибокими профільними знаннями своїх колег, вирішила отримувати другу вищу освіту саме на кафедрі БТМ НУХТ.

Анастасія Себельдіна виконала роботу на тему: «Біотехнологічні аспекти конструювання пробіотиків на основі дріжджів» під керівництвом доцента Світлани Тетеріної. Комісія не могла не відмітити професійного рівня доповідача, адже Анастасія також працює на одному з провідних фармацевтичних підприємств України – ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» у відділі контролю якості. Тому комісія відмітила цікаві технологічні рішення, структуровану презентацію та вміння відповідати на поставлені питання високими оцінками.

Загалом рішенням екзаменаційної комісії усім 16 студентам був присуджений освітній ступінь «магістр».

Вітаємо наших магістрів і бажаємо їм творчої наснаги та підкорення нових щаблів професійного розвитку!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка