Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Онлайн-захист здобувачів: вітаємо новоспечених магістрів!

15-16 лютого на кафедрі біотехнології і мікробіології відбулись онлайн-захисти кваліфікаційних магістерських робіт студентами денної форми навчання спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньо-професійних програм «Промислова біотехнологія» та «Фармацевтична біотехнологія». До складу екзаменаційної комісії з атестації здобувачів вищої освіти увійшли: завідувач кафедри професор Тетяна Пирог, професор  Віктор Стабніков та доцент Людмила Буценко. Голова комісії – Маргарита Ломберг, к.б.н., с.н.с. відділу мікології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України.

Серед цьогорічних випускників є дуже багато талановитої молоді, яка має великий багаж здобутків і вже працює за спеціальністю. Виконуючи наукові роботи, магістранти кафедри приймали участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, подаючи роботи за різноманітними напрямами та спеціальностями: «Біотехнології та біоінженерія», «Екологія». Високий рівень робіт наших студентів був підтверджений нагородами: Диплом І ступеня (Солошенко Катерина), Диплом ІІ ступеня (Ярош Марина), Диплом ІІІ ступеня (Клименко Наталія).

Наталія Клименко стала лауреаткою V Всеукраїнського конкурсу «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні» і була нагороджена Диплом ІІІ ступеня.

Катерина Солошенко, Мирослав Хоньків та Наталія Клименко здобули перемогу в конкурсі студентських наукових проектів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум» і отримали грошову допомогу для реалізації власних наукових задумок.

Наші магістри були відзначені на найвищому рівні. Так, Мирослав Хоньків, навчаючись в університеті, отримував стипендію Верховної Ради України.

Традиційно засідання екзаменаційної комісії розпочалося з напутнього слова завідувача кафедри Тетяни Пирог, яка висловила впевненість гідному представлені наукових здобутків магістрантів. Її підтримала і декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак, яка побажала здобувачам продемонструвати членам екзаменаційної комісії всі свої знання, отримані під час навчання.

Загалом захисти здобувачів денної форми навчання пройшли успішно. Магістранти відповіли на численні питання комісії і гідно захистили свої роботи. Усі студенти отримали позитивні оцінки, а шестеро (Сергій Вискірко, Наталія Клименко, Валерія Потапенко, Катерина Солошенко, Мирослав Хоньків та Марина Ярош) – рекомендовані комісією до отримання дипломів з відзнакою.

Вітаємо магістрів-біотехнологів і бажаємо їм втілити отриманні знання та практичні навички в своїй професійній діяльності!

 

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка