Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

НАСТАВНИЦТВО – ЦЕ НА ВСЕ ЖИТТЯ

Попри складний період в Україні через пандемію корона вірусу, студенти та викладачі продовжують дистанційно проводити заплановані заняття дистанційно за допомогою сучасних мультимедійних засобів. Це ж стосується і наставників академічних груп студентів.

Саме тому асистент нашої кафедри Віктор Удимович постійно тримає зв'язок зі студентами групи БТ-3-1. Під час дистанційних зустрічей Віктор та студенти групи обговорюють поточні питання опанування академічних дисциплін не лише фахового спрямування (Загальна мікробіологія та вірусологія, Загальна біотехнологія, Генетика), а й інженерних дисциплін загальної підготовки та поточні результати успішності. Обговорюються також соціально-побутові питання проживання студентів у гуртожитку, а також плани на майбутні зустрічі після подолання наслідків пандемії як в Україні, так і світі.

Наприкінці кожної зустрічі Віктор Удимович нагадує своїм підопічним про необхідність дотримання загальних правил безпеки та про необхідність скорочення часу перебування у громадських місцях, а також уникнення великого скупчення людей.

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка