Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Новорічні подарунки від АТ «Фармак»

Цього року науково-практична конференція школи молодих науковців АТ «Фармак» пройшла під гаслом «Наука в основі всіх процесів», яка вже другий рік поспіль проходить у онлайн режимі. За доброю традицією здобувачі нашої кафедри приєднались до конференції та виступили перед науковою спільнотою з різноплановими доповідями. Деякі студенти презентували свої дослідження вперше, а хтось другий рік представляє результати своїх експериментів на даній престижній платформі. Серед них здобувачі магістратури – Ірина Ковшар, Світлана Бондарук, Аліна Кернер, Ганна Ярова, Владислава Лозіна, Юлія Лазюка та Анатолій Міщук, здобувач бакалаврату Дмитро Кукурудза, здобувачі освітньо-наукового ступеню доктор філософії – Микита Іванов та Дар’я Луцай. Також до участі у конференції долучився і наш випускник 2014 року ‒ Ярослав Андрущенко, який працює інженером з валідації комп’ютеризованих систем.

Учасникам конференції була надана електронна збірника матеріалів конференції, а наразі було приємною несподіванкою отримати також і друкований примірник збірника. Учасники, які наразі працюють у АТ «Фармак», отримали свої примірники безпосередньо на підприємстві з рук організатора Лілії Оропай, а для інших доповідачів було організовано адресну кур’єрську доставку матеріалів конференції.

Окрім збірників здобувачі отримали сертифікати учасників за успішну усну доповідь, а також цінний подарунок ‒ грошові ваучери для здійснення покупок у мультибрендовому магазині «Moyo», щоб іти у ногу з часом.

Дякуємо співробітникам та керівництву АТ «Фармак» за професійно організовану конференцію молодих науковців та цінні подарунки для учасників. А здобувачам бажаємо наукових досягнень та перемог!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка