Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Олімпіада з хімії: вітаємо переможців!

Нещодавно відбулась студентська олімпіада НУХТ з хімії. У зв'язку з дистанційною формою навчання олімпіада проходила онлайн у форматі відеоконференції ZOOM. На початку події викладачі побажали учасникам удачі та розповіли про організацію: надіслали файл із завданнями, пошту, на яку потім потрібно було відправити відповіді, відповіли на запитання стосовно умов завдань. Розв’язки можна було набирати на клавіатурі або написати від руки та сфотографувати. Студенти старанно розв'язували складні завдання, які підготували завідувачка кафедри харчової хімії Світлана Бондаренко, доценти Наталія Сімурова та Веніамін Фоменко. Задачі та реакції стосувались загальної та неорганічної, органічної та аналітичної хімії, тому учасники всіх курсів мали базу для їх виконання.

Кожен студент готувався до олімпіади самостійно, використовуючи матеріал лекцій та лабораторних робіт. Учасникам не з першого курсу довелось повторювати інформацію за минулі роки, тому що олімпіада розрахована як на «старшачків», так і на «першачків».

Хоч учасники і були одне одному конкурентами, атмосфера була дружня, доброзичлива та затишна. Приємно було побачити тих, хто брав участь в олімпіаді минулого року, та познайомитись з активними першокурсниками.

І ось довгоочікуваний момент оголошення переможців, серед яких є троє студентів-біотехнологів:

ІІ місце – Олексій Атаманенко (БТ-1-1);

ІІІ місце – Анастасія Охмакевич (БТ-2-1) та Михайло Галецький (БТ-1-1).

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм наснаги, натхнення та успіхів у наукових пошуках!

 

Анастасія Охмакевич (БТ-2-1)

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка