Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Освітянський досвід європейських країн вивчали викладачі кафедри біотехнології та мікробіології

Викладачі кафедри біотехнології та мікробіології професор Віктор Стабніков, доценти Інна Лич, Олена Стабнікова та завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії, старший науковий співробітник Андрій Маринін упродовж тижня проходили стажування на кафедрі біотехнології, а також на кафедрі водного господарства факультету прикладних наук Delft University of Technology (Делфт ТУ) м. Делфт, Нідерланди. Даний навчальний заклад – найстаріший та найбільший технічний університет у Нідерландах. Наразі університет нараховує 16 000 студентів та 2 000 викладачів та наукових співробітників, а у рейтингу найкращих університетів світу (QS World University Rankings) посідає 52 місце.

Основними питаннями стажування були аспекти організації навчального процесу, змісту навчальних планів та програм дисциплін у сфері біотехнології та водного господарства.

Протягом свого стажування співробітники нашого університету брали участь у зустрічах та обговореннях освітніх програм Делфт ТУ та НУХТ за спеціальністю «Біотехнологія» з завідувачем кафедри біотехнології проф. Улфом Ханефелдом, проф. Фредом Хаагеном та координатором освітніх програм Міріам ван дер Геур.

Досвідом у сфері передових методів навчання зі стажерами ділились викладачі кафедри біотехнології. Так, викладач Аліоша Вахл продемонстрував нові методи організації та оцінювання знань студентів у процесі їх роботи групами – новий напрям в освіті, який розвиває у студентів здатність працювати в команді. Джін-Марк Даран, Мартін Пабст, Кароліна Паул та Давід Вейсброд розповіли як їх педагогічна діяльність пов’язана з науковими дослідженнями щодо визначення напрямків сумісних наукових програм. Давід Вейсброд провів детальну екскурсію навчальними та дослідницькими лабораторіями кафедри.

На зустрічі з проф. Марком ван Лоосдрехтом, лауреатом Стокгольмської премії води 2018 року (аналог Нобелевської премії), було обговорено можливе співробітництво у галузі очищення стічних вод та охорони довкілля.

Крім того наші викладачі мали нагоду на власні очі побачити легендарний мікроскоп Антоні ван Левенгука, «батька» мікробіології», який жив у Делфті і першим у світі в 1673 році побачив та описав мікроорганізми.

За результатами стажування наші співробітники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, а також було підписано Меморандум про Взаєморозуміння з кафедрою біотехнології, який передбачає майбутню співпрацю.

В ході ознайомлення з роботою та навчальними програмами кафедри водного господарства проф. Мерле де Креук провела екскурсію лабораторіями кафедри, продемонструвала їх оснащеність та розповіла про основні напрямки досліджень співробітників кафедри, а завідувач кафедри проф. Зоран Капелан розповів про напрямки дослідницької роботи кафедри в цілому. В ході зустрічей було обговорено можливі напрямки співпраці та підписання Меморандуму про Взаєморозуміння з кафедрою водного господарства.

Ми щиро дякуємо керівництву НУХТ за надану можливість, а керівництву, викладачам і співробітникам Делфт ТУ за гостинність та неоціненну допомогу під час стажування  і сподіваємось на плідну багаторічну співпрацю!

Події у світлинах

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка