Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Підкорювачі першого рівня вищої освіти: 50 випускників бакалаврату – кваліфіковані БІОТЕХНОЛОГИ

Традиційно атмосфера в першій половині червня на кафедрі БТМ напружена, схвильована, відповідальна та зрештою радісна – це час захистів кваліфікаційних робіт здобувачами ОС «бакалавр».

Остаточні доопрацювання завдань, попередній захист, купа документації та зрештою: «велика сцена» для здобувача – захист кваліфікаційної роботи перед екзаменаційною комісією – корифеями кафедри БТМ - д.т.н., професором, завідувачем кафедри Віктором Стабніковим, к.б.н., Гарантом ОПП «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна», доценткою Світланою Старовойтовою, к.б.н., доценткою Оксаною Скроцькою та к.т.н., доцентом Юрієм Карлашем.

Цьогоріч гостями на засіданнях екзаменаційної комісії стали представники Фармацевтичної компанії «ДАРНИЦЯ»: Микола Ковальов – провідний інженер-технолог ВФР та Мар’яна Красько - інженер-технолог сектору рідких лікарських форм ПрАТ «Фармацевтичні фірма «Дарниця», випускниця кафедри БТМ.

Отже, в період з 10 по 26 червня відбулися 7 засідань екзаменаційної комісії, на яких були представлені на захист 50 кваліфікаційних робіт. Тематика робіт охоплювала широкий спектр актуальних питань біотехнології сьогодення – від біосинтезу антибіотиків, вітамінів, амінокислот та ферментів до удосконалення способів очищення промислових стоків та розроблення біотехнології для одержання наночастинок благородних металів.

Всі здобувачі продемонстрували не лише глибоку теоретичну базу, а й спроможність проектувати виробничі етапи з урахуванням реальних потреб економіки України, вміння аналізу наукової літератури, здатність пропонувати обґрунтовані рішення та аргументовано відстоювати свою позицію. Отже, чотири курси бакалаврату, не зважаючи на всі негаразди, що випали на долю кожного українця в ці роки, не пройшли для наших здобувачів дарма.

Комісія позитивно оцінила роботи всіх здобувачів та рекомендувала до отримання диплома з відзнакою дев’ятеро найкращих – Єлизавету Дон, Артура Захарова, Катерину Гвоздецьку, Анастасію Онищенко, Анну Косяк, Володимира Вербіяна, Олександру Васильєву, Миколу Сидоренка та Зою Заярнюк.

Бажаємо успіхів вчорашнім здобувачі, а сьогодні вже кваліфікованим бакалаврам з біотехнологій та біоінженерії! Але пам’ятайте – що освітній ступінь «бакалавр» – це лише перший рівень вищої освіти, тому запрошуємо до здобуття освітнього ступеня магістр. Чекаємо на Вас на рідній кафедрі!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка