Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Робимо добру справу: екогодівничка від БТЕКівців

Зараз такий період, що нашим пернатим та лісовим друзям важко вижити в холоді, їм потрібна енергія для життя. А енергію вони можуть отримати тільки з їжі, яка захована під снігом та льодом.

Саме тому студрада факультету БТЕК провела челендж: #БТЕК_челендж_екогодівничка. Це традиційне рішення проблеми, яке допоможе вижити тваринкам, що потребують допомоги.

Взяти участь у цьому благодійному заході було дуже просто: потрібно було своїми руками змайструвати годівничку за схемою і повісити її для годування лісових мешканців. Фото чи відео з виготовленням годівнички потрібно було викласти у stories, поставити хештег #БТЕК_челендж_екогодівничка та відмітити сторінку факультету @btec_official.

Челендж тривав з 1 по 6 лютого, і за цей невеликий проміжок часу було зроблено дуже багато добрих справ. Своїм прикладом БТЕКівці довели, що для виготовлення годівнички не потрібна цінна деревина.

У цій благодійній події взяли участь немало небайдужих студентів. Ми щасливі, що згуртувавшись, можемо допомогти пташкам та тваринам взимку.

Вдячні кожному, хто взяв участь!

Події у світлинах

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі Робимо добру справу: екогодівничка від БТЕКівців