У 2013 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра за спеціальністю «Промислова біотехнологія».
Дипломний проект на тему «Створення діагностичної тест-системи на основі імуноферментного аналізу для виявлення вірусу жовтої мозаїки квасолі» виконала під керівництвом доц., к.б.н. Буценко Л.М. (консультант – Кириченко А. М.) на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного НАН України.
Починаючи з 2011 року працювала на посаді інженера в Інституті мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного НАН України в лабораторії репродукції вірусів. З червня 2013 року працює в ПАТ «Фармак» на посаді технолога ін’єкційних лікарських засобів.
В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?
Моя робота дуже непроста, адже процес виготовлення ін’єкційних лікарських препаратів повинен відбуватися в максимально асептичних умовах. Тому мені, як технологу та асептичному оператору, потрібно стежити за процесом наповнення, запобігаючи мікробіологічному забрудненню та бути пильним під час проведення будь яких маніпуляцій при виготовленні розчинів.
Чи з’явилось щось нове у Вашому житті після закінчення університету?
Після закінчення університету з’явилася цікава робота, багато знайомств, вражень.
Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?
Про вибір професії ніколи не шкодувала і не шкодую. Ми – біотехнологи – фахівці широкого профілю. На сьогодні професія біотехнолога користується великим попитом на ринку праці не лише в Україні, але й у інших державах. Біотехнолог – професія майбутнього.
Ваші поради абітурієнтам, які бажають стати біотехнологами.
Майбутнім студентам кафедри біотехнології і мікробіології бажаю терпіння, наполегливості та ніколи не зупинятися на поставленій меті – завжди іти вперед.