8 квітня. Ранок. Понеділок – початок тижня та просто тяжкий день після вихідних. Магістри-біотехнологи кволо йшли до університету за черговою порцією знань. Однак, давалось їм це дуже тяжко, адже надворі весна, сонечко пригріло, пташки співають та зеленіють дерева…
Так би й провели цей день наші магістри – кволо та повільно! Якби не черговий драйвовий тренінг-гра від корпорації «Артеріум», яку провели Старикова Юля – менеджер з навчання персоналу, Воробйова Маша - фахівець з навчання та розвитку персоналу та випускниця кафедри біотехнології і мікробіології, а тепер і фахівець з навчання та розвитку персоналу – Дехтяренко Альона. Студентів розділили на 2 групки по 9 людей: перша група мала назву «СБО», а друга – «Ракета». Кожній з групок роздали завдання, де були написані правила. В чому ж вони полягали?
Студенти мали уявити себе інженерами, які проектують обслуговуючу станцію для ракети (групка «СБО») та саму ракету для перевезення цінного вантажу (групка «Ракета»). Окрім цього, магістри мали вести переговори з постачальником деталей для проектування станції та самої ракети, з замовником та, звичайно ж, між групками. Гра складалася з декількох етапів. На першому етапі інженери мали узгодити всі важливі питання з постачальником та замовником; на другому – накреслити схеми власних проектів та, знову ж таки, узгодити їх з керівництвом; на третьому – побудувати макети своїх проектів.
З перших хвилин студенти взялися до роботи і тут почалися палкі дебати. В кожному з учасників прокинувся «інженер», який бачив проект по-своєму, але після довготривалих та тяжких переговорів всі дійшли до спільної згоди, як між собою, так і з замовником та постачальником.
Група «Ракета» впоралася зі своїм завданням дещо швидше, ніж «СБО», що й відмітили організатори гри. На жаль, група «СБО» не встигла доопрацювати за встановлений термін свій проект, однак організаторами були відмічені старанність, сумлінність та впевненість у своїх діях учасниками команди.
Основною задачею гри було навчитися працювати в команді, вести ділові переговори та проявляти організаторські здібності, з чим студенти впоралися на відмінно. Висловлюємо свою подяку представникам корпорації «Артеріум» та доценту кафедри БТМ Лич Інні Валентинівні за надану можливість поспілкуватись з представникам корпорації і набратись досвіду, який буде корисний у майбутньому працевлаштуванні!
Дякуємо за такі чудові тренінги!