Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ми спортивні та активні!

Доведено, що спорт – ефективне знеболююче. Перш за все, тренування допомагають м’язам розслабитися та зміцнити суглоби, що може знімати спазми різного характеру. Окрім цього, фізичні навантаження сприяють виробці природного гормону щастя, що ефективно бореться з болем різного характеру.

Заняття спортом покращують імунітет. Це, в свою чергу, захищає організм від грипу та інших захворювань, які атакуючи нас зі зміною температур та сезонів. Таким чином можна стверджувати, що спорт – це панацея від багатьох хвороб, що не має побічних ефектів та здійснює загальний позитивний вплив на тіло.

Хороші тренування – це здоровий сон. І це зовсім не дивно, адже після фізичних навантажень наше тіло, в особливості м’язи потребують гарного відпочинку та відновлення. Доведено, що люди, які регулярно займаються спортом, краще сплять, менше піддаються стресу та не страждають безсонням.

Саме тому студентська рада БТЕК вже не перший рік проводить челендж: «Спортивний_БТЕК», де студенти різних курсів демонструють у соціальних мережах свої спортивні навички. Серед студентів багато хто полюбляє займатися спортом вдома, дехто надає перевагу заняттям в спортивному залі або на вулиці. Знайшлися навіть екстримали. Так, Горбенко Ірина з групи ЕК-3-5 займається верховою їздою, а Савчук Ксенія ЗБТ-4-1 художнім катанням на ковзанах. Доволі цікавим є хобі Сидорова Констянтина з групи БТ-1-1, його різноманітні трюки на спортивному самокаті виглядають дійсно круто)))

Учасників було багато усіх не перерахувати, але ознайомитися з їхніми відео ви можете на сторінці @btec.official в актуальних сторіз під назвою #спортивний_БТЕК.

Гарного вам перегляду! Можливо, саме ці відео змотивують Вас придбати абонемент до спортивного залу або вийди з подругою чи другом на ранкову пробіжку.

Шаркун Єлизавета, здобувачка БТ-2-1

Ви знаходитесь тут: Вступнику Студенти-біотехнологи рекомендують Ми спортивні та активні!