У продовження теми дистанційних тренінгів для магістрантів-біотехнологів в рамках вивчення дисципліни «Сучасні фармацевтичні технології», організованих фахівцями корпорації «Артеріум», поспішаємо поділитись тим, що черговий тренінг було проведено за темою стрес-менеджменту. Так, магістранти мали змогу розібратися у ключових моментах, які лежать в основі стресу, а також ознайомитися з прийомами його усунення.
На сьогоднішній день стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини, адже події навколо нас розвиваються з шаленим темпом. Боротьба зі стресом є досить важливим елементом сучасного життя, особливо для студентів, які частенько переживають їх під час модулів та сесії.
Отже, чудового квітневого дня, для студентів магістратури першого року навчання був проведений захопливий тренінг від Ольги Назарук, менеджера з навчання та розвитку ТОВ «Triglav International LLC», стратегічного партнера корпорації Артеріум. До організації цієї зустрічі, як і двох попередніх тренінгів на тему «Функціонування системи фармаконагляду» та «Що потрібно знати про підготовку і проходження співбесіди» долучились: лектор дисципліни «Сучасні фармацевтичні технології», доцент кафедри біотехнології і мікробіології, Карлаш Юрій Васильович та ще в недалекому минулому випускниця нашої кафедри, а нині – фахівець з розвитку персоналу корпорації Артеріум, Корх Наталя.
Своїми враженнями поділились здобувачі ОС «Магістр» першого року навчання Бондарук Світлана та Лазюка Юлія:
«Ця зустріч дозволила нам, магістрантам, зрозуміти ті моменти, на які ми раніше не звертали уваги: стрес може бути не лише негативним, а й позитивним, правильне дихання дозволяє зменшити стрес, відчувати стрес це нормально, важливо зрозуміти, що стало причиною стресу.
Під час тренінгу ми пройшли досить цікаві психологічні тести, які дозволили нам зрозуміти на скільки ми індивідуальні. Також цікаво було дізнатись, чи перебуваємо ми наразі у стресі. Ці тести виявилися досить точними відносно наших внутрішніх відчуттів, хоча ми намалювали всього два малюнки (людина і людина під дощем). Незвичним виявилось і те, що наші відповіді у більшості випадків збігалися. Озвучені Ольгою способи боротьби з стресом є досить простими у виконанні та не потребують особливих зусиль, тому тепер ми значно швидше зможемо подолати стрес, адже навчились його розпізнавати.
Наприкінці зустрічі ми висловили вдячність Ользі та поділились враженнями, а також вирішили, якими методиками плануємо озброїтись у боротьбі зі стресом.»