Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Профорієнтація он-лайн: весняна зустріч з абітурієнтами!

На дворі весна в самому розпалі, а це значить, що незабаром випускники шкіл, гімназій, ліцеїв та коледжів оберуть подальший напрям власного життєвого шляху, адже обиратимуть ВНЗ та спеціальність для здобуття вищої освіти. Ідеально, якщо обраний фах дозволить їм розкрити свої таланти, проявити здібності і врешті займатись у майбутньому тим, що дійсно до душі. Щоб не помилитись і обрати саме ту спеціальність, майбутні абітурієнти мають бути максимально обізнані щодо освітніх послуг різних навчальних закладів. Тож, не дивлячись на складну епідеміологічну ситуацію в країні, профорієнтаційна команда факультету БТЕК в черговий раз запросила до себе на гостини в форматі відеоконференції всіх охочих одержати інформацію щодо особливостей навчання у НУХТ за спеціальностями 101 «Екологія» та 162 «Біотехнології та біоінженерія», щоб полегшити майбутнім вступникам вірно обрати омріяний напрям освіти. Захід було проведено в рамках загально університетського профорієнтаційного івенту.

З особливостями навчання на факультеті біотехнології та екологічного контролю та перспективами майбутнього працевлаштування випускників гостей заходу детально познайомила декан факультету Наталія Грегірчак. По закінченні свого виступу вона надала слово здобувачам присутнім на конференції. Виступили студенти-біотехнологи – Бородуля Ганна, Іванченко Юлія та екологи – Мостова Валерія і Побута Олександра. Дівчата поділились враженнями від навчання, участі в різноманітних заходах, а також власним досвідом вибору майбутнього фаху, навели переваги навчання саме за своїми спеціальностями, які вони встигли відмітити за час навчання, зауважили що БТЕК – це не просто факультет, а справжня дружна родина, де всі допомагають один одному і підтримують у складних ситуаціях та запросили майбутніх абітурієнтів вступати на навчання у НУХТ на факультет БТЕК.

На зустрічі були присутні і викладачі випускових кафедр факультету, зокрема від кафедри біотехнології і мікробіології участь приймали доцент кафедри Світлана Тетеріна та асистент Віктор Удимович, а від кафедри екологічної безпеки та охорони праці – доцент В’ячеслав Харченко. Викладачі теж долучалися до бесіди і доповнювали попередні виступи, деталізуючи умови навчання і дозвілля.

Гостями цієї весняної зустрічі були і старшокласники, і випускники шкіл, і батьки майбутніх абітурієнтів. Радує і широка географія наших гостей, адже були присутні жителі не лише Києва та області, а й Чернігова, Черкас. Гості писали коментарі в чаті конференції та отримували вичерпні відповіді на всі свої запитання з перших вуст декана, викладачів та студентів. Загалом, зустріч була змістовною, плідною та дуже щирою.

Бажаємо всім випускникам шкіл, ліцеїв, гімназій та коледжів успішного завершення навчального року, складання ЗНО і вступу на омріяну спеціальність! Ваше майбутнє у ваших руках.

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка