Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Цікавинки другого дня Олімпіади: екскурсія у Водно-інформаційний центр (Музей води)

Після написання завдань учасники ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології в супроводі декана факультету БТЕК Грегірчак Наталії Миколаївни та студентів кафедри біотехнології і мікробіології – Федоренка Володимира, Петрика Владислава, Ключки Ігоря, Третяка Володимира та Моцара Валентина відвідали Водно-інформаційний центр, який відомий усім під назвою «Музей води». Він розташований у Хрещатому парку високо на пагорбі. Сам музей – це старовинна водонапірна башта, яку у 2003 році було реконструйовано та відкрито музей.

Головна мета Музею води – розповісти відвідувачам про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна, про те, які необоротні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію в цілому. Цікаво подивитися, який шлях у природі долає вода, випадаючи на землю дощем, усмоктуючись у землю, проходячи різні шари ґрунту, збираючись у підземні ріки.

Багато частин експозиції динамічні, наприклад, у музеї обладнана ванна кімната з кранами, з яких постійно тече вода. В цій же кімнаті нам показали всі чудеса фізики та надали поради як можна зекономити воду та власні кошти. В одному із залів музею влаштований грот, пройшовши через який, можна побачити різні перетворення та стани води: тут і водоспад, і дощ із грозою.

Саме в музеї води, найрозумніші біотехнологи нашої країни знову відчули себе маленькими дітьми. Взявши в руки лопатки, всі дружно почали прокладати в піску русло ріки. А самим оригінальним моментом, який найбільше всім сподобався, було пускання мильних бульбашок величезних розмірів. Кожен міг по черзі стати учасниками незабутнього моменту – опинитися на кілька секунд усередині велетенської райдужної мильної бульки. Навіть наш вельми поважний декан не втрималась від такої спокуси, і на декілька секунд знову відчула себе дитиною.

«Родзинкою» екскурсії став підйом на пожежну каланчу, вхід до якої зазвичай зачинений, але керівництво музею люб’язно надало нашим гостям можливість помилуватися прекрасними пейзажами столиці.

По закінченню екскурсії в музеї, прогулянка по Києву продовжилась. Гості нашого університету мали можливість відвідати самі визначні місця столиці, а саме – Майдан Незалежності, Софійський та Михайлівський собори, Андріївський узвіз (де не оминули можливості потерти «на удачу» ніс Проні Прокопівни) та Річковий вокзал.

Другий день Олімпіади завершений, а завтра ми знову зустрінемось, адже кульмінацією цією події буде оголошення переможців! Тож із нетерпінням чекаємо на результати!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка