Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом з вірою в НАШУ ПЕРЕМОГУ!

Відзначаючи День пам’яті та перемоги над нацизмом, ми вшановуємо героїчних воїнів, завдяки яким стала можливою перемога у Другій світовій війні, яка забрала мільйони життів по всій Європі, знищила сотні тисяч населених пунктів.

День Перемоги над нацизмом – свято мужності і стійкості наших батьків і дідів, матерів і бабусь, які чинили відчайдушний опір ворогу на лінії фронту та у підпіллі. Сьогодні на нашу землю прийшла нова біда. Знов страшна війна забирає життя наших співвітчизників. Але українці не тільки не скорились, а й дали потужну відсіч ворогу! Саме зараз кожен на своєму місці працює на наближення перемоги над ордою, яка прийшла захопити нашу землю.

Тому, сьогодні ми схиляємо голови і вшановуємо українських Героїв, які в часи Другої світової війни незламно боронили рідну землю і визволили її від нацистських загарбників. Пам’ять про воїнів живе в серцях нащадків вічно, а туга і біль від утрати кожного людського життя для нашого народу є священною. Ці болючі уроки історії не зламали нашу націю, вони додають нам мудрості і сили духу, а це значить, що наша Перемога з кожним днем ближче!

Зараз люта війна знов руйнує нашу країну, забирає життя наших воїнів та мирного населення: жінок і дітей, бабусь і дідусів. Увага всього світу прикута до подій, які відбуваються в Україні. Сподіваємось, що мужність наших захисників та військова допомога країн світу, які підтримали нашу боротьбу, стануть рушійним важелем у боротьбі з агресором, який посягнув на нашу Землю і нашу Незалежність!

Звитяга героїв Другої світової війни назавжди залишиться символом національної гордості, військової слави та доблесті українського народу, навіки вписаним у героїчний літопис Вітчизни. Тож, вшануємо пам’ять героїв з вірою в нашу Перемогу!

З почуттям глибокої шани,

Колектив кафедри біотехнології і мікробіології

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка