Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Вітаємо із заслуженою нагородою!

Новорічні свята завжди приносять приємні спогади і подарунки. Так, нашій магістрантці І року навчання – Ірині Ковшар, присуджено стипендію Президента України (ІІ семестр 2021-2022 н.р.), з чим ми її і вітаємо!

У житті факультету БТЕК Ірина почала себе проявляти ще з 2018 року, тобто з другого курсу бакалаврату, займаючи пост голови культурно-просвітницького сектору самоврядування. Але час минає, і вже через рік наша здобувачка виборола перемогу на виборах на посаду голови студентської ради факультету. Окрім цього, починаючи з третього курсу, Ірина активно приймає участь у науковій роботі кафедри біотехнології і мікробіології під керівництвом завідувача кафедри Віктора Стабнікова. У 2020 році отримала подяку від Голосіївської РДА за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та активну громадську позицію. Будучи на 4 курсі бакалаврату, Ірина гідно представила здобутки своєї наукової роботи у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» та стала фіналістом конкурсу. У тому ж році, не зважаючи ні на що, Ірина досягла нової вершини і до нині є головою студентської ради НУХТ. Ну і бакалаврат наша здобувачка закінчила без проблем, захистивши дипломну роботу на 100 балів.

Наразі, Ірина навчається на 1 курсі магістратури за освітньо-професійною програмою «Промислова біотехнологія». На кафедрі вона виконує наукову роботу за міжнародним українсько-латвійським проектом на тему «Мікробно-зв’язаний мікропластик в нейстоні міжфазної поверхні вода-повітря та його вплив на довкілля річкових та морських біотопів», а також готується знову представити результати своєї роботи на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Окремо слід зазначити, що Ірина є старостою групи ПБ-1-1М і з усіх предметів має відмінні оцінки.

Тож, вітаємо Ірину з черговою перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому і продовжувати свою активну працю у стінах нашої кафедри та університету, а також підкорювати нові вершини та мотивувати наших здобувачів. Адже при грамотному розподілі часу можна встигнути все і навіть більше!

 

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка