Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Моя історія або керівництво до дії абітурієнту

Вже 9-й рік я не покидаю кафедру біотехнології та мікробіології! Звучить інтригуюче, правда? Ні, я не відстаючий студент, мене не відраховували і не поновлювали на навчанні. Справа лиш в тому, що навчатися у НУХТ на спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» надзвичайно класно, я б навіть сказав ефективно (не звичний прислівник для характеристики процесу навчання, правда? І зараз я вам це доведу!).

Отже, у 2014 році я, Ключка Ігор, став студентом НУХТ, випускаючої кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ), обравши її серед інших через високий професіоналізм колективу і матеріально-технічне забезпечення

Звичайно якість гуртожитку і наявність спорткомплексу були додатковим стимулом. Вже починаючи з третього курсу кожен талановитий біотехнолог, який має успіхи у навчанні, має можливість займатися науковою роботою на базі провідних наукових установ та безпосередньо на кафедрі. До речі у нас на кафедрі функціонує студентський науковий гурток «BIOTECH», учасником якого я став ще на третьому курсі бакалаврату. Під керівництвом професора кафедри Тетяни Павлівни Пирог і я почав свій науковий шлях. Відразу зауважу, що виконання наукової роботи надзвичайно дисциплінує, вчить ефективно використовувати час та працювати руками (хоча і організація навчального процесу, а саме лабораторних робіт не менш цьому сприяла!).

Саме через вміння та навички, отримані під час виконання наукової роботи, я з легкістю освоївся і показав свої таланти під час переддипломної практики на Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводі. Важливо, що кафедра співпрацює з організаціями, і практика студентів є дійсно практикою, а не уявним процесом. Сукупність усіх факторів: якісної освіти на кафедрі, виконання наукової роботи, практичної складової, отриманої під час проходження практики, лягло в основу отримання диплому бакалавра з відзнакою. Після цього не було сумнівів, що отримувати диплом магістра теж буду на кафедрі БТМ. Я продовжив навчатися, виконувати наукову роботу, і будучи магістром, працював на посаді техніка-технолога відділу трансферу технологій ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод». Це стало можливим лише з тих причин, що успішність навчання залишалася високою (я ще встигав брати участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт), а робота не заважала отримувати наукові результати для написання диплом магістра, останній, до речі, за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія» у мене теж з відзнакою.

Тому не дивно, що продовжив навчання і вже третій рік у статусі здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 "Біотехнології та біоінженерія". І знову мій вибір – НУХТ і кафедра біотехнології і мікробіології! На даний час мені без проблем вдається поєднувати навчання та нову роботу на посаді експерта (з навчання та розвитку персоналу) групи з дистанційного навчання Корпоративного Університету Корпорації «Артеріум». І скажу відверто, це велика розкіш у наш час, не залежно від ситуації в країні, бути затребуваним висококваліфікованим спеціалістом на ринку праці, що без проблем може змінити напрямок діяльності в межах спеціалізації.

Також я проводжу гостьові лекції, майстер-класи, онлайн-екскурсії, приймаю участь в оновленні та модернізації освітньо-професійної програми бакалаврів-біотехнологів, входжу до складу комісії з проведення конкурсу студентських наукових проектів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум».

Шановні абітурієнти, нехай усе вище перелічене, стане Вам керівництвом до дії обрати вірну спеціальність і життєвий шлях. Мій вже 9-й рік пліч-о-пліч з кафедрою БТМ і це чогось варто!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка