21 вересня 2024 року на базі Національного університету харчових технологій відкрився сезон Днів відкритих дверей. Нарешті, після літнього перепочинку, уже для багатьох рідненький, НУХТ розпахнув свої двері й з нетерпінням чекав на нові обличчя. Так само в передчутті очікував їх і факультет Біотехнологій та екологічного контролю. Тільки прокинувшись від солодких і безтурботних снів, абітурієнти швиденько попрямували до нас та розпочали свою подорож в країну НУХТ. Відкривши двері, першими, кого побачили хлопчики й дівчата, були студенти, ті, які їх зареєстрували для відвідування нашого заходу.
Цього разу дійство з ознайомленням спеціальностей відбувалось в холі головного корпусу А. Тут знаходились як викладачі, так і приймальна комісія, яка пропонувала підготовчі курси для полегшення здачі НМТ та вступу у наш заклад вищої освіти. Кожен підрозділ охоче чекав на новачків біля своїх банерів та стендів з атрибутикою та цікавими розповідями про навчання й дозвілля. Цього разу, від кафедри БТМ представниками виступили завідувач кафедри, професор, Віктор Стабніков, та асистентка кафедри, Ірина Ковшар. Також, на заході була присутня декан факультету біотехнології та екологічного контролю, Наталія Грегірчак.
Концертна програма розпочалася об 11:00. Тут для них підготували детальні перспективи працевлаштування кожної спеціальності, творчі номери та вітальні слова від викладачів та здобувачів освіти.
Кожен помічник-студент мав провести школярів до актової зали, а вже потім на майстер-класи певного інституту/факультету. Наступне, що чекало любих абітурієнтів - це екскурсія по кафедрах “Біотехнології та мікробіології” та “Екології та екоменеджменту”. Цього разу кафедра БТМ запропонувала відвідувачам інтерактив зі створення мікропрепарату та перегляду його під мікроскопом. Асистент кафедри, Ірина Ковшар дуже змістовно розповіла вступникам про нюанси роботи в мікробіологічній лабораторії, техніку безпеки, ознайомила з механізмом налаштування мікроскопу та стерилізацію приладдя, про зону стерильності та про особливості мікроскопіювання створених препаратів. Приносило приємну радість і тепло те, що до нас завітали також ті, хто відвідував весняні Біотехнологічні студії. Неможливо не тішитись тому, що це дійсно дає свій результат. Приступивши до роботи, абітурієнти захопливо споглядали техніку виконання препарату “роздавлена крапля”, а потім шукали мікроорганізм. Неможливо було залишитись без вражень і цього разу. Багато таємниць ховає за собою мікросвіт, тому не втрачайте можливості його пізнавати!