Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Пишаємось нашими випускниками: Юлія Олефіренко

Нещодавно на офіційній сторінці Дельта Вілмар Україна з’явилась чергова публікація з серії «Гордість компанії», читаючи яку, у викладачів кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) НУХТ також виникло відчуття гордості за свою вихованку. Адже зовсім недавно Юлія Олефіренко, а саме вона стала героїнею згаданої публікації, була студенткою і виконувала наукову роботу під керівництвом зав. кафедри БТМ Тетяни Павлівни Пирог. В компанії «Дельта Вілмар» пані Юля починала свою кар’єру з посади технолога, а зараз вона – керівник виробничо-технічного відділу.
В своєму інтерв’ю Юлія відмітила що свого часу глибоко занурилася в розробку нових видів продукції і експерименти на «пілотній установці», де підбирала оптимальні параметри для всіх технологічних процесів і згодом почала працювати із випуском експериментальних партій продукції. І це не дивно, адже, ще будучи студенткою, вона проявила здібності до творчої наукової роботи і стала учасницею, а потім і однією з перших випускниць гуртка «BIOTECH», який по цей час успішно функціонує на кафедрі.

За час навчання в університеті Юлія стала переможцем (ІІ місце) VІІ Всеукраїнської конференції «Біотехнології ХХI століття» з роботою на тему «Особливості біосинтезу мікробного полісахариду етаполану на соняшниковій олії за внесення екзогенних попередників», нагороджена грамотою за активну участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2012–2013 н.р. за галуззю «Нафтова та газова промисловість», приймала безпосередню участь у проведенні міжнародної конференції «Мікробні біотехнології: актуальність і майбутнє» та Другого північного східно-європейського конгресу з харчової науки (NEEFood-2013), отримала досвід публічних виступів, доповідаючи на конференціях різного рівня, та стала співавтором багатьох наукових публікацій. Крім того вона мала нагоду спробувати себе у ролі репортера готуючи публікації для сайту факультету.
Вітаємо нашу талановиту випускницю з професійним визнанням, бажаємо їй наснаги і подальших успіхів у роботі!

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Наші випускники - наша гордість Пишаємось нашими випускниками: Юлія Олефіренко