Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

PLANTA+. Наука, практика та освіта

Нещодавно відбулась перша науково-практична конференція «PLANTA+. Наука, практика та освіта», яка була організована спільними зусиллями Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національного фармацевтичного університету, Київського медичного університету, Інституту ботаніки ім. Холодного та асоціації виробників фітосировини України.

На конференції були представлені результати наукових досліджень провідних вчених України та іноземних фахівців з питань фітохімічного аналізу, стандартизації лікарської рослинної сировини, інтродукції, ресурсознавства лікарських рослин. Висвітлено питання технології та аналізу лікарських засобів рослинного походження, дієтичних добавок, лікувально-профілактичних та косметичних засобів, а також розглянуто фармакологічні дослідження з питань безпечності та застосування у клінічній практиці лікарських засобів рослинного походження.

Звісно, студенти, аспіранти та викладачі нашої кафедри не могли оминути і не взяти участі у даному науковому заході. Так, учасниця студентського наукового гуртка «BIOTECH», студентка четвертого курсу Влада Лозіна представила роботу пов’язану з противірусними властивостями грибів, студентка першого курсу магістратури Юлія Лазюка сумісно із аспірантом третього року навчання Євгеном Харченко та науковим керівником Скроцькою Оксаною Ігорівною розглянули можливість синтезу наночасток металів з використанням рослинних екстрактів. Доцент Старовойтова Світлана Олександрівна представила матеріал, що стосується бактеріотерапевтичних препаратів та функціональних продуктів харчування на основі рослинної сировини. Також доцентом кафедри біотехнології та мікробіології Красінько Вікторією Олегівною спільно з старшим науковим співробітником відділу мікології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного Ломберг Маргаритою Леонідівною була представлена робота на тему «Лікувальні властивості грибів».

Конференція дозволила реалізувати свої ідеї і показати, що біотехнологи нашої кафедри з легкістю можуть вийти з зони комфорту і з гордістю представити свої наукові здобутки!

Юлія Лазюка, магістрантка І року навчання

Ви знаходитесь тут: Вступнику Студенти-біотехнологи рекомендують PLANTA+. Наука, практика та освіта