Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Звітують майбутні доктори філософії!

Нещодавно на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ відбулись річні звітування здобувачів вищої освіти ступеня «доктор філософії» за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія». Здобувачі І року навчання (Валерія Марченко (Потапенко), Мирослав Хоньків, Ігор Колодій) успішно засвоїли обов’язкові та вибіркові компоненти освітньо-наукової програми, а також апробували свої наукові доробки на міжнародних конференціях та підготували статті до друку.

Валерія Марченко (Потапенко) під керівництвом доцента кафедри Оксани Скроцької займається дослідженням, що стосується біосинтезу наночастинок срібла з використанням дріжджових клітин та їх метаболітів. Мирослав Хоньків (науковий керівник – завідувач кафедри БТМ Віктор Стабніков) досліджує біосинтез наночастинок селену молочнокислими бактеріями та можливості їх застосування у харчових технологіях. Ігор Колодій (науковий керівник – доцент Юрій Пенчук) вивчає антимікробний потенціал бактеріальних лізатів, що дозволить їх використовувати у різних галузях.

Здобувач ІІ року навчання Микита Іванов (науковий керівник – професор Тетяна Пирог) вивчає вплив біологічних індукторів на антимікробну та антиадгезивну активність поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus IМВ В-7241. Він успішно завершив І рік навчання, опанував пасивну та активну частину педагогічної практики, а під час ІІ року навчання виконав заплановані досліди і у співавторстві опублікував три статті у фахових виданнях, одне з яких індексується наукометричною базою Scopus.

Здобувач ІІІ року навчання Ігор Ключка (науковий керівник – професор Тетяна Пирог) досліджує синергізм з іншими біоцидами біологічної активності поверхнево-активних речовин, синтезованих в різних умовах культивування Rhodococcus erythropolis IMB Ac-5017 та Acinetobacter calcoaceticus IМВ В-7241. Він виконав заплановані дослідження і у співавторстві з ним за цей навчальний рік також опубліковано три статті, одна з яких у журналі бази Scopus.

Усі звіти здобувачів були затверджені і колектив кафедри бажає подальших успіхів нашим здобувачам на нелегкій науковій ниві!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка