Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій
КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»
Наближається Новий рік, а з ним і зимова екзаменаційна сесія. Екзаменам, як відомо, передують заліки і захисти курсових проектів, проте деякі студенти 4-го курсу, схоже, все ще перебувають «в обіймах літа». Майбутні бакалаври-біотехнологи добре знають, що якісно виконаний курсовий проект з дисципліни «Основи проектування біотехнологічних виробництв» - це 50% успішного захисту майбутнього дипломного проекту. Знають, але, мабуть, вірять у це не всі…
Кожну середу студенти-біотехнологи, які навчаються на третьому курсі, мають можливість підтвердити теоретичні знання з дисципліни «Загальна мікробіологія» на лабораторних роботах. І ця середа не стала виключенням. Так, студенти аналізували здатність мікроорганізмів гідролізувати желатину та казеїн (молочний білок), катаболізувати амінокислоти з утворенням сірководню та індолу. Окрім аналізу лабораторної роботи, біотехнологи здійснили посіви мікроорганізмів для визначення їх здатності до нітратредукції та денітрифікації. Розшифрування цих «страшних» слів, а також результатом роботи юних дослідників ми обов’язково з Вами поділимося.
Що таке навчання в університеті?
Це – лекції, практичні, лабораторні, тобто набуття теоретичних і практичних знань. А що таке навчання на 4 курсі та ще і на 5-ій або 6-ій парі?
Це – «вже трохи втомилися», «трохи нудно» і «бажаємо різноманіття».
Але для студента-біотехнолога немає нічого неможливого!
І навіть звичайні практичні роботи можна перетворити на майданчики для ділових ігор, диспут-клубів і майстер-класів для того, щоб трохи суха і трохи, можливо, нудна інформація щодо конструктивних особливостей аеробних способів очищення стічних вод у рамках дисципліни «Природоохоронні біотехнології» стала наочнішою, зрозумілішою.
Попередньо в межах дисципліни «Біоенергетика та охорона довкілля» було обговорено багато питань, пов'язаних з даною темою, тому наш похід на виставку був цікавим і актуальним для кожного. Безперечно, заходи такого типу є важливими подіями в галузі енергетики України.
Одного осіннього дня, на сторонці факультету біотехнології та екологічного контролю в Instagram була опублікована інформація щодо нового унікального проекту «Амбасадор» від АТ «Фармак». Для цього студентам потрібно було заповнити Google форму та очікувати результату. В Google формі нічого важкого не було, потрібно було написати про себе та пояснити, чому саме ти маєш стати амбасадором даної компанії. Потім настав час очікування для студентів та роботи НR-спеціалістів.
Згодом для двох студентів-біотехнологів 4 курсу – Яни Мар’євич та Анатолія Міщука випала нагода взяти участь в другому етапі проекту і показати себе та свої навички. Співробітники АТ «Фармак» запропонували підготовити презентацію про себе та дати відповідь на питання «Чому ж ти хочеш стати Амбасадором АТ «Фармак»?».
05-06 листопада 2019 року в нашому університеті відбулася VIIІ міжнародна науково-технічна конференція «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології в контексті євроінтеграції», присвячена 135-річчю Національного університету харчових технологій.
Робоча програма конференції охоплювала 6 секцій, які стосувалися передових розробок у сферах біотехнології, фармацевтичної промисловості, виробництва та зберігання хлібопекарських продуктів, зернопереробних виробництв, ресурсозберігаючих технологій крохмалевмісної та цукровмісної сировини, алкогольних та безалкогольних напоїв, технологій зберігання, консервування, виробництва та управління якістю і безпекою продуктів тваринництва, розроблення та удосконалення технології жирів та їх похідних тощо.
Музеї Києва традиційно раз у місяць влаштовують день відкритих дверей. З цієї нагоди студенти першого курсу факультету біотехнології та екологічного контролю відвідали Національний музей історії України у супроводі кураторів груп БТ-1, БТ-2 Ольги Євтушенко та Аліни Сірик.
Національний історичний музей України – провідний музей країни. Нараховує понад 800 тисяч експонатів історії та культури від давніх часів до сьогодення. Розташування музею символічне – на Старокиївській горі, місці народження української столиці.
На четвертому курсі студенти гостро задають собі питання: з чим саме я працюватиму?
А як все буде і чи вірно я все ж обрав спеціальність? Чого очікувати від майбутньої роботи?
Так, насправді такі питання передбачливі і цілком природні. І от в найпотрібніший момент з‘являється людина, слухаючи яку радієш, що ти саме тут і зараз ти чітко розумієш, з чим прийдеться працювати в майбутньому.
Він надихає, він - Артем Слободянюк - чудова та креативна людина, начальник відділу промислової мікробіології ТОВ «Укрбіо».
Захисти бакалаврів. Червень 2024 р.
Випуск магістрів. Лютий 2024 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.
Посвята в студенти. Вересень 2023 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.
89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.
Посвята в студенти. Вересень 2022 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.
Посвята в студенти. Серпень 2021 р.
Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.
87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.
Посвята в студенти. Вересень 2020 р.
On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.
Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.
Вечір факультету. Жовтень 2019р.